معرفی وبلاگ
سفارشی دوستت دارم دوست عزیزم.♥.:.@سفارشی@.:.♥ اینجا همه چی درهمه. بیا تو عشق و حال کن. نظرت یادت نره ها♥.:.@سفارشی@.:.♥ -----------♥.:.@سفارشی@.:.♥---------♥.:.@سفارشی@.:.♥----------
دسته
لینک دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 76044
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
حضور پر افتخار ریاست جمهوری و هیئت دولت در استان هرمزگان در سال 1388
دکتر احمدی نژاد در نشست ضد نژاد پرستی
امروز 20/12/1388 ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه مردم غیور و مهمان نواز و خونگرم استان هرمزگان میزبان حضور پر افتخار ریاست جمهوری جناب دکتر محمود احمدی نژاد بود. این سومین سفر دور استانی ریاست جمهور به همراه هیئت دولت در استان هرمزگان با همراهی تمام مردم هوشمند استان هرمزگان همراه بود. دور اول سفر استانی ریاست جمهوری به استان هرمزگان، در سال 84 و دور دوم در سال 86 و دور سوم در سال 88 که همین امروز بود و باعث سرافرازی و خوشحالی مردم ساحل نشین خلیج همیشه فارس هرمزگان بود انجامید. آقای محمود احمدی نژاد امروز از ساعت 9 صبح از فرودگاه بین المللی بندرعباس به طرف باشگاه ورزشی (جان پهلوان تختی) مورد استقبال گرم مردم غیور و خونگرم استان هرمزگان قرار گرفت که باعث خوشحالی بیش از حد و اندازه مردم گشت. و بعد از دیدار با جانبازان و خانواده شهدای بندرعباس در مسیر به ورزشگاه تختی، وارد ورزشگاه شدند.
نطق احمدی نژاد در سیما

در ابتدا با سکوتی ابهام آمیز گوش جان سپردیم به تلاوتی چند از کلام الله مجید. و سپس مجری صدا و سیمای مرکز خلیج فارس جناب عوض پور ورود هوشمندانه ریاست جمهوری و هیئت دولت را به سرزمین مردم دریا نشین و خونگرم هرمزگان خیر مقدم عرض نمود. و پس از آن امام جمعه بندرعباس جناب نعیم آبادی در توضیحی مختصر مشکلات این استان را به اطلاع ریاست محترم جمهوری رساند و پس از آن نوبت به سخنرانی دکتر محمود احمدی نزاد فرا رسید که مورد استقبال فریادهای پر از شور و نشاط هرمزگانی ها قرار گرفت. و سپس پس از دقایقی بعد از سکوت حضار به شروع سخنرانی پرداخت. هرمزگانی ها به ویژه دانش آموزان و دانشجویان و کارمندان دولت و کارگران و مردم خونگرم به سخنان ارزشمند جناب رئیس جمهور گوش فرا دادند و طرح دیدگاه ها و طرح های دولت را از زبان ریاست جمهوری شنیدند و همین طور جناب رئیس جمهور به پاره ای از خواسته ها و درخواست های مردم هرمزگان گوش سپردند و قول آبادی و عمرانی هرمزگان را به مردم شریف هرمزگان دادند. بعد از سخنرانی رئیس جمهور در ورزشگاه تختی در محلی مستقر شدند تا روز جمعه 21/12/1388 به همراه استاندار و شهردار هرمزگان به دفتر استاندار رهنمود شوند تا با استاندار هرمزگان آقای هاشمی تختی به گفتگو درباره مسائل استانی و مشکلات شهرستان های هرمزگان بپردازند.

ورود ریاست جمهوری به سرزمین هرمزگان نشینان غیور و مدافعان خـــــــلــــــــیـــــــج هــــــمــــــیــــــشـــــه فـــــــارس ایـــــــران را تمامی هرمزگان نشینان عزیز و تمامی ملت سرفراز ایران تبریک عرض می کنم.

&[ بندٍرعباس شهرُمن دٍرَخت انبا و کنارُمِن. مُغُنٍ سَبزیش رو زمین، خلخالٍ جُفتی مال مٍن ]&

پنج شنبه 20 12 1388 21:23

صبح امروز در تاریخ : 26/08/1388 و در ساعت 12:47 زلزله با قدرت 3.7 ریشتر اگه اشتباه نکنم شهر بندرعباس را برای چهارمین بار در یک ماه لرزاند.

هنوز خبر یا اتفاق جدیدی در شهر نشده و تا اون جا که من اطلاع دارم به خونه یا کسی صدمه ای وارد نشده ولی اگه خبری شد حتما به اطلاع تمام هم میهنان عزیزم خواهم رساند .

منتظر خبرهای بعدی که در شهر ساحل نشینان اتفاق خواهد افتاد که ان شاالله نیوفتد باشید و من حتما شماها رو در جریان واقعه های بعدی خواهم گذاشت .

سه شنبه 26 8 1388 19:39
X